Menu

KITE PŮJČOVNA, SUP, WINDSUP

Půjčovna kite vybavení, SUP, windsurfing

Pokud už jste zkušený kiter a nechcete s sebou vozit vaše vybavení, můžete využít naší KITE PŮJČOVNU.

kiteboarding zanzibar crazyflyMáme pro vás připravené nejnovější vybavení značky CrazyFly Kiteboarding z kolekce 2018. Můžete si vyzkoušet různé velikosti kitů i prken a najít si tak svého favorita.

Kite vybavení půjčujeme pouze nezávislým a zkušeným kiterům, kteří nepotřebují naší asistenci, umí si vše připravit a sbalit. Pokud si nejste jistí nebo chcete postoupit dál ve vašem progressu, využijte naše kurzy či možnost vašeho ježdění pod dohledem zkušeného instruktora, který vám bude po celou dobu k dispozici.

Snažíme se, maximálně vám pomoci při výběru nejvhodnějšího vybavení pro jednotlivé ježdění i pro nákup vašeho vlastního. A pokud už si přivezete výbavu vlastní, nemusíte každý den nosit vše zpět na ubytování a můžete využít naší ÚSCHOVNU.

Jako specialitu organizujeme KITE SAFARI, při kterém vás vezmeme na ty nejkrásnější spoty na ostrově, kde můžete strávit celý den ježděním v luxusních podmínkách. Součásí je skvělé grilování, které vám připraví místní grill master a po němž vám zůstane žaludek plný mořských specialit a místní kuchyně.

 

Pro nekitery nebo pro dny odpočinku určitě rádi využijete možnost SUP – STAND-UP PADDLEBOARDING. Spolupracujeme s českou firmou KIBOKO Paddleboards, která vyvíjí vlastní boardy. Popularita paddle boardingu stoupá nejen u moře, ale často již můžete potkat pádlující nadšence na řekách i jezerech. U nás si užijete pádlování jak na rovné vodě s nádherným pohledem na palmové pobřeží, tak možnost zkusit si sjet malé vlnky na reefu.

SUP windsurfing ZanzibarKIBOKO Paddleboards vyvíjí milovníci windsurfingu, tak vám nabídneme i velmi populární SUP WINDSURFING. V podstatě je to totožné s klasickým windsurfingem, jen je využito prkno na paddleboarding a je osazeno plachtou. A protože podmínky u nás jsou pro začátečníky skvělé, nemusíte se bát vyzkoušet si SUP WINDSURFING přímo na Zanzibaru. Se vším vám rádi pomůžeme.

Více informací o cenách najdete v sekci CENÍK

cs Czech